69-41-L/01 Kosmetické služby

Délka a forma studia: 4 roky v denním studiu nebo 2 roky ve zkráceném studiu

Způsob ukončení studia: střední vzdělání s maturitní zkouškou

Pojetí a cíle vzdělávacího programu:

Vzdělávací program studijního oboru Kosmetické služby je koncipován jako čtyřletý a  zabezpečuje získání odborných vědomostí a  praktických dovedností potřebných k  profesionálnímu vykonávání kosmetických služeb na úrovni úplného středního odborného vzdělání.

 

Kosmet1

  

Cílem vzdělávacího programu je příprava k poskytování kvalifikovaných a kvalitních kosmetických služeb (základní odborné práce při přípravě zákazníků pro kosmetické úkony, např. povrchové čištění pleti pleťovým mlékem a pleťovou vodou, odborné odličování řas a obočí, úprava obočí, napařování kompresí i přístroji a různé druhy manuálních a přístrojových masáží obličeje a krku, aplikace obkladů a masek, běžné odborné práce při ošetřování pleti a pokožky, např. epilace a depilace, kosmetické masáže různých  částí  těla, poradenské služby v kosmetickém ošetřování pleti ohledně používaní vhodných přípravků podle aktuálního stavu pleti a věku zákazníka) a poskytování kvalifikované a kvalitní péče o ruce a nohy.

 Kosmet2

Možnosti uplatnění absolventů: Uplatnění absolventů z hlediska jejich uceleného odborného vzdělání je možné v soukromých a  družstevních zařízeních poskytujících odborné profesionální kosmetické služby prováděné náročnými technologickými postupy v souladu s individuálními požadavky zákazníka, módními trendy, zdravotně-hygienickými hledisky, estetickými zásadami a novými vědeckými poznatky. Absolventi, kteří úspěšně vykonali maturitní zkoušku, se mohou ucházet o studium na vysokých školách a vyšších odborných školách.

   

0

0-2

0-3

 

logolink MSMT VVV ver barva cz

stažený soubor

Joomla templates www.joomlashine.com