kosmetické služby

Rekvalifikační kurz je realizován v rámci oboru vzdělávání 69-41-L/01 Kosmetické služby, který má naše škola zapsaný v rejstříku škol a školských zařízení. Absolvent získá předepsané odborné znalosti a dovednosti pro výkon práce v daném oboru. Absolvent na základě závěrečné zkoušky obdrží osvědčení o rekvalifikaci, které jej opravňuje v daném oboru být zaměstnán nebo podnikat dle živnostenského zákona.

Počet účastníků kurzu: maximálně 6

Místo konání kurzu: Soukromá střední odborná škola Břeclav, s.r.o., Mládežnická 3330/3, Břeclav

Organizace a cena kurzu: Rekvalifikační kurz je organizován v denní (pondělí - pátek) a víkendové (pátek - neděle) formě. Délka a cena rekvalifikačního kurzu je závislá na dosaženém vzdělání:

  • pro účastníky se středním vzděláním                      - 300 hodin/3 měsíce/16 víkendů                                                    - 13.500,- Kč,
  • pro účastníky s nižším než středním vzděláním       - 600 hodin/6 měsíců/32 víkendy                                                    - 27.000,- Kč.

V ceně je zahrnuta teoretická a praktická výuka, spotřební materiál používaný při výuce a studijní materiály, které zůstávají účastníkům kurzu i po jeho dokončení. V ceně je zahrnuta i závěrečná zkouška.

Cíl kurzu: Během kurzu si účastník osvojí technologické postupy úpravy obočí a řas, manikúry, lakování nehtů, líčení, ošetření pleti, masáže obličeje a dekoltu, epilace i depilace, seznámí se s mnoha druhy pleťové kosmetiky různých značek, bude umět rozeznat jednotlivé typy pleti a provede na nich vhodné ošetření. Dále si osvojí základní pravidla hygieny v provozu, základy dermatologie a psychologie vztahu k zákazníkovi. Odnese si osnovu provozního řádu.

Rozvrh teoretické a praktické výuky bude upřesněn při nástupu do kurzu, praktická výuka je realizována v našem kosmetickém salonu.

Předpokládáme spolupráci se zajištěním modelů na trénink při praktické výuce. Veškeré pomůcky jako dekorativní kosmetika, pleťová kosmetika, nástroje k manikúře, rozehřívač vosků, pinzeta a další pomůcky a nástroje jsou součástí vybavení našeho salonu. Pokud bude účastník kurzu chtít své vlastní pomůcky a nástroje poradíme mu s výběrem a doporučíme, popřípadě zajistíme koupi vhodných pomůcek i nástrojů.

Kontakt: Soukromá střední odborná škola Břeclav, s.r.o., Mládežnická 3330/3, 690 02 Břeclav, tel. 519 321 866, e-mail: sekretariat@ssos-bv.com 

   

0

0-2

0-3

 

logolink MSMT VVV ver barva cz

stažený soubor

Joomla templates www.joomlashine.com