holičské a kadeřnické práce

Rekvalifikační kurz je realizován v rámci oboru vzdělávání 69-51-H/01 Kadeřník, který má naše škola zapsaný v rejstříku škol a školských zařízení. Absolvent získá předepsané odborné znalosti a dovednosti pro výkon práce v daném oboru. Absolvent na základě závěrečné zkoušky obdrží osvědčení o rekvalifikaci, které jej opravňuje v daném oboru být zaměstnán nebo podnikat dle živnostenského zákona.

Počet účastníků kurzu: maximálně 15

Místo konání kurzu: Soukromá střední odborná škola Břeclav, s.r.o., Mládežnická 3330/3, Břeclav

Organizace a cena kurzu: Rekvalifikační kurz je organizován v denní (pondělí - pátek) nebo víkendové (pátek - neděle) formě. Délka a cena rekvalifikačního kurzu je závislá na dosaženém vzdělání:

  • pro účastníky se středním vzděláním                    - 300 hodin/3 měsíce/16 víkendů                                                  - 13.500,- Kč,
  • pro účastníky s nižším než středním vzděláním     - 600 hodin/6 měsíců/32 víkendy                                                  - 27.000,- Kč.

V ceně je zahrnuta teoretická a praktická výuka, spotřební materiál používaný při výuce a studijní materiály, které zůstávají účastníkům kurzu i po jeho dokončení. V ceně je zahrnuta i závěrečná zkouška.

Cíl kurzu: Během kurzu si účastník osvojí technologické postupy barvení vlasů, melírování, trvalé a vodové ondulace, stříhání vlasů dámské i pánské, svatební výčesy, pěstění a regenerace vlasů, naučí se vytvářet účesy moderními metodami, seznámí se s mnoha druhy vlasové kosmetiky různých značek, bude provádět masáž hlavy. Dále si osvojí základní pravidla hygieny v provozu, základy dermatologie a psychologie vztahu k zákazníkovi. Odnese si osnovu provozního řádu.

Rozvrh teoretické a praktické výuky bude upřesněn při nástupu do kurzu, praktická výuka je realizována v našem kadeřnickém salonu.

Předpokládáme spolupráci se zajištěním modelů na trénink při praktické výuce. Veškeré pomůcky jako fény, strojky, natáčky a další pomůcky a nástroje jsou součástí vybavení našeho salonu. Účastníci kurzu si kupují pouze vlastní nůžky, hřebeny a kadeřnický kufřík. Na začátku kurzu poradíme, jaké nůžky a hřebeny budete potřebovat, případně vám je zajistíme.

Kontakt: Soukromá střední odborná škola Břeclav, s.r.o., Mládežnická 3330/3, 690 02 Břeclav, tel. 519 321 866, e-mail: sekretariat@ssos-bv.com

   

0

0-2

0-3

 

logolink MSMT VVV ver barva cz

stažený soubor

Joomla templates www.joomlashine.com